Пятница, 27 ноября 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
У Запоріжжі завершують реконструкцію колон на Алеї Трудової Слави
11:50, 06 ноября 2020

У Запоріжжі завершують реконструкцію колон на Алеї Трудової Слави


У парку Трудової Слави триває реконструкція вхідної групи з колонами. Підрядники вже змонтували нові стовпи, наразі завершується підключення освітлення та благоустрій території.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міської ради.

Нагадаємо, реконструкцію вхідної групи було розпочато за доручення міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. З часом через те, що споруда побудована на насипному ґрунті, колони почали нахилятися. Крен становив до 30 см. Було прийняте рішення повністю знести колони, підготувати нову основу та залити їх заново. Для цього довелося заглиблюватись до 3 метрів.

– Зараз роботи на завершальному етапі. Ми вже майже закінчили роботи з колонами, залишиться оновити тротуарне покриття та виконати благоустрій території. Працюємо й у вихідні, аби якнайшвидше завершити рекострукцію. Вже найближчим часом запоріжці зможуть оцінити оновлену вхідну групу, – розповів виконроб підрядної організації Масіс Абаджан.

Колони відновили у початковому вигляді. Але тепер вони на півтора метри вищі, ніж були. Загальна висота – 11 метрів. Також тут оновлять напівсфери, які є скульптурною частиною вхідної групи. Крім того, на колонах замінили освітлення – тут встановлять сучасні LED-лампи.

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews