Среда, 2 декабря 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
Harley-Davidson представив перший електровелосипед. Його назва — референс до найстарішого мотоцикла компанії
10:32, 30 октября 2020

Harley-Davidson представив перший електровелосипед. Його назва — референс до найстарішого мотоцикла компанії


Американський виробник мотоциклів Harley-Davidson представив свій перший електричний велосипед. Його назва — Serial 1 — відсилає до моделі мотоцикла Serial Number One — найстарішого, який виробляє компанія ще з 1903 року.

Як повідомляється на сайті Serial 1, дизайн електромотоцикла має нагадати про найперший мотоцикл Harley-Davidson: білі шини, шкіряне сідло й кермо та блискуча чорна рама. Для його створення виробник створив окрему компанію Serial 1 Cycle, повідомляє “Громадське”.

Власне, це все, що нині можна сказати про Serial 1: жодної інформації про його технічні характеристики виробник не надав. Як видно з фото, батарея електровелосипеда інтегрована в раму, а двигун розташований між педалями.

Ціни на Serial 1 Harley-Davidson також не називає, але вже оголосив, що новинку почне продавати в березні 2021 року. На тлі коронавірусних обмежень ринок електровелосипедів у США зростає, і у 2020 році їх імпортують 500-600 тисяч (проти 270 тисяч у 2019-му), пише Bloomberg.

Harley-Davidson — не перша компанія, яка заходить на ринок електричних транспортних засобів. Як зазначає The Verge, Audi та Jeep займаються розробкою електричних гірських велосипедів, а Mercedez-Benz, приміром, представив свій електричний скутер. А от General Motors через пандемію COVID-19 був змушений закрити Ariv — свій бренд електровелосипедів.

У листопаді 2018 року Harley-Davidson представляла свій перший електричний мотоцикл LiveWire, намагаючись залучити молодшу аудиторію, що турбується про проблеми довкілля. Але в жовтні 2019-го компанія була змушена призупинити їх виробництво через виявлені технічні несправності.

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews