Пятница, 27 ноября 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
Apple попередила власників iPhone 12 про несумісність чохлів з зарядкою MagSafe
11:10, 27 октября 2020

Apple попередила власників iPhone 12 про несумісність чохлів з зарядкою MagSafe


Смартфони iPhone 12 отримали новий аксесуар – бездротову зарядну станцію MagSafe з вбудованими магнітами. Останні мають полегшити встановлення девайсу на зарядку. Через кілька днів після презентації Apple повідомила про обмеження у використанні MagSafe.

Про це повідомляє TechToday.

При заряджанні через MagSafe якщо акумулятор iPhone 12 перегріється, зарядка зупиниться на рівні 80%. Заряджання відновиться тільки коли температура батареї повернеться до допустимого значення. На заряджання до 100% може піти більше часу.

Власники банківських карт з магнітною смугою або RFID-чіпом можуть зламати їх якщо карта опиниться між смартфоном і зарядним пристроєм MagSafe. У компанії не радять носити картки під чохлом, як це багато хто робить.

З бездротовою магнітною зарядкою MagSafe теж не рекомендується використовувати шкіряний чохол. На ньому можуть залишатися кругові відбитки в місці кріплення аксесуара. Так само може постраждати і силіконовий чохол.

Бездротова зарядка також не буде працювати, якщо смартфон підключити кабелем Lightning.

Зарядна станція MagSafe здатна заряджати будь-який гаджет, що оснащений приймальною котушкою за стандартом Qi. Однак ця станція має особливість – вбудовані магніти, які не дадуть правильно розмістити будь-який смартфон. Правильне розміщення приймальної котушки над постачальною котушкою зарядної станції є ключовим елементом нормальної роботи технології бездротового заряджання.

Магніти MagSafe дозволяють користувачеві iPhone 12 не шукати правильне положення власноруч. Гаджет примагнітиться до зарядної станції самостійно.

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews