Среда, 2 декабря 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
Долає 400 кілометрів за годину: китайці створили надшвидкісний потяг
9:44, 23 октября 2020

Долає 400 кілометрів за годину: китайці створили надшвидкісний потяг


Китайська компанія CRRC представила надшвидкісний потяг, який може долати до 400 кілометрів на годину. Транспорт обладнаний системою автоматичної зміни ширини колісних пар. Завдяки цьому він може курсувати на коліях різного стандарту.

Поїзд був побудований на заводі CRRC Changchun railway vehicles у Чанчуні. Про це повідомляє “24 інновації”.

Він був розроблений, аби зробити зручнішими залізничні перевезення між різними країнами. Адже переважно на міжнародних маршрутах системи залізничних колій відрізняються. Також потяг може працювати при температурах від -50 градусів до 50 градусів за Цельсієм.

CRRC готова приймати замовлення на спеціальні швидкісні поїзди та навчальну продукцію відповідно до технічних стандартів та експлуатаційних вимог різних регіонів світу.

Зауважимо, що за останнє десятиліття Китай додав понад 35 000 кілометрів до своєї високошвидкісної залізничної мережі. Її загальна довжина значно перевищує сумарний показник у решті світу разом. 

За інформацією, China Railway Corp, у липні 2020 року країна інвестувала близько 10,1 мільярда доларів у залізничні перевезення, збільшившись цей показник на 3,6% у порівнянні з попереднім роком.

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews