Вторник, 20 октября 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
Порошенко не може заспокоїтись, що він не президент
12:10, 12 октября 2020

Порошенко не може заспокоїтись, що він не президент


Президент вважає, що всі мають бути рівними перед законом.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він не має на меті переслідувати п’ятого президента Петра Порошенка. Про це він розповів в інтерв’ю BBC, повідомляє портал “Парламент.ua”.

Йому досі здається, що він – президент і він фінансує ті чи інші ЗМІ, якими володіє, а є багато ЗМІ, якими він не володіє. Він не може заспокоїтися, що він не президент, ось і все, – заявив він.

Зеленський прокоментував п’ятнадцять кримінальних справ, порушених проти Порошенка і про те, що створюється враження, ніби нинішня влада цілеспрямовано переслідує п’ятого президента.

Все олігархи повинні жити за законами, Порошенко один з цих олігархів… Всі рівні перед законом. І кримінальні справи, які є проти чиновників колишніх, бізнесменів, які крали гроші або ймовірно їх крали, вони повинні постати перед судом, – додав Зеленський (досьє Володимира Зеленського).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України відкрила щодо п’ятого президента, народного депутата Петра Порошенка 15 кримінальних проваджень. Порошенку інкримінують посягання на територіальну цілісність, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, державну зраду, привласнення майна, фінансування тероризму і втручання в роботу електронно-обчислювальних машин комп’ютерних мереж.

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews