Среда, 28 октября 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
РФ заблокувала усі морські та повітряні підходи до Криму
15:57, 22 сентября 2020

РФ заблокувала усі морські та повітряні підходи до Криму


Російські військові заблокували усі морські й повітряні підходи до анексованого Криму. Приводом називають провокації з боку розвідувальних літаків і суден НАТО.

Про це повідомляє “Главком” з посиланням на Telegram-канал «Оперативна лінія» та начальника ГОУ ГШ ЗС РФ генерал-полковника Сергія Рудського. Він видав наказ «про неприпустимість подальшої ескалації військової обстановки поблизу Криму і Чорноморського узбережжя Кавказу з боку НАТО».

«Щоб НАТО відчуло «гостроту моменту», російські військові створили «нову лінію Маннергейма». До 3 жовтня до неї наблизитися ніхто не зможе, а не те що її форсувати або за неї проникнути. У кого відпустка спланована на третю декаду вересня в Ялту або Геленджик, можете туди сміливо їхати», — йдеться у повідомленні.

Головний редактор BlackSeaNews, координатор Морської експертної платформи Андрій Клименко оприлюднив у Facebook мапу з розташуванням російських військових на узбережжі Чорного моря.

«Але такого жаху РФ (що закрила все узбережжя окупованого Криму і свого Північного Кавказу забороненими районами для мореплавства) — не бачив ще ніхто і ніколи. А чого ж жах? — а тому що у Чорному морі чотири кораблі НАТО, а в повітрі нещодавно В-52 літали, а на суші американські та британські парашутисти», — повідомив Клименко.

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews