Суббота, 31 октября 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
У Запорізькій області відбувся форум партії “За Майбутнє”
8:22, 01 сентября 2020

У Запорізькій області відбувся форум партії “За Майбутнє”


Під час заходу провели кілька фахових дискусій

“Країна мрій наших дітей” – саме таку хочуть побудувати у партії “За Майбутнє”. Задля цього прихильники політичної сили, експерти та фахівці зустрілися на форумі у Запорізькій області. У рамках заходу провели дві фахові дискусії. Їхня мета – окреслити реальні задачі та план розбудови Запоріжжя та області.

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

“Створити такий бізнес-клімат, щоб середній і малий бізнес мали рівні конкурентні можливості для свого розвитку. Плюс нам потрібно захистити нашого національного виробника, нам потрібно, щоб держава і місцева влада солідарно вирішували проблеми великих промислових підприємств, нам потрібно, щоб за кожною громадою в результаті реальної децентралізації, а не на папері, кожна громада могла б скласти чіткий конкретний план свого розвитку і покроково йшла по його реалізації”, – сказав депутат обласної ради Геннадій Фукс.

Партійці та фахівці, що мають великий та успішний досвід, обмінялися думками щодо змін та підняли болючі питання сьогодення. Ігор Палиця, лідер партії “За Майбутнє”, наголосив, що в основі суспільства стоїть не політика, а економіка.

“Треба дати можливість, щоб люди вкладали гроші в розвиток підприємств. Що для цього потрібно? Перше – скасувати податок на прибуток. Ми говоримо – треба скасувати ПДВ, тому що ПДВ – це корупційний податок, яким користуються із року в рік ті самі податківці, як би вони не мінялися. Ми будемо вимагати і вносимо законопроєкт про зменшення податків із зарплати, ПДФО і ЄСВ не повинні бути більше ніж 18 відсотків”, – сказав Ігор Палиця.

Лідер партії певен, його команда знає, як змінити країну на краще.

“Команда потужна, команда професіоналів, команда людей, які у своєму житті уже багато що зробили та чітко знають, що ще треба зробити, аби країна запрацювала нарешті, щоб країна почала обслуговувати українців, а не навпаки”, – наголосив Ігор Палиця.

У рамках робочого візиту лідер партії “За Майбутнє” також зустрівся з колективом Запорізького заводу феросплавів та з медиками Обласного медичного центру серцево-судинних захворювань.

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews