Вторник, 24 ноября 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
Закрита тема переговорів щодо Донбасу: Кравчук пояснив, про що йдеться
12:05, 10 августа 2020

Закрита тема переговорів щодо Донбасу: Кравчук пояснив, про що йдеться


Леонід Кравчук пообіцяв припиняти будь-які обговорення суверенітету і територіальної цілісності України. За його словами, існують “червоні лінії”, які не можна переступати під час вирішення питання Донбасу.

Про це повідомляє портал “ASPI news”.

Глава української делегації у Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук назвав “закриту тему”, яку не обговорюватимуть у ТКГ за жодних умов. Про це політик заявив під час ефіру на телеканалі Obozrevatel TV. За словами Кравчука, йдеться про питання суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України. Перший президент підкреслив, що ці питання життя України, нації, народу, жодного такого документу не буде підписано.

Також Кравчук пообіцяв припинити будь-яке обговорення на ці теми, щойно воно буде розпочато. Голова ТКГ нагадав, що у такий спосіб він поводився і під час підписання угоди про припинення існування Радянського Союзу в 1991 році.

Леонід Кравчук заявляв, що треба переглянути та обговорити Мінські угоди. Політик пояснював, що треба взяти головний документ щодо Мінських угод, у ньому є визначені кроки України на Донбасі. Раніше ASPI news інформувало, що Леонід Кравчук заявив, що вирішити питання встановлення миру на Донбасі буде дуже складно без участі в цьому процесі США. 

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews