Понедельник, 23 ноября 2020   Подписка на обновления  RSS  Напишите нам
Популярно
В Запоріжжі молодь вийшла страйкувати за своє майбутнє
18:47, 25 мая 2019

В Запоріжжі молодь вийшла страйкувати за своє майбутнє


Вчора, 24 травня, запорожці приєдналась до Всесвітнього страйку молоді (Global Climate Strike) проти глобальних змін клімату.

В Запоріжжі кліматичний страйк відбувається перший рік, але сама акція пройшла вже вдруге. За словами організаторки Віолетти Голуб, на #FridaysForFuture активісти вийшли аби висловити своє занепокоєння з приводу кліматичної ситуації в світі. Також основна мета акції – це звернути увагу влади та суспільства на глобальні екологічні та кліматичні проблеми, які треба вирішувати вже сьогодні.

Близько двадцяти активістів та просто небайдужих жителів міста прийшли на площу перед Запорізькою облдержадміністрацією з плакатами і гаслами. Вони гучно кричали: «Змінимо систему, а не клімат», «Дій за клімат, час настав», «Чого ми хочемо? Дій! Коли? Зараз! », «100% ВДЕ (відновлюваних джерел енергії) у нас нема планети Б».

На проведення мітингу їх надихнув приклад шведської школярки Грети Тунберг, яка замість уроків по п’ятницях виходить на місцевий мирний екомітинг. Школярка започаткувала рух Fridays for Future, що зібрав мітингувальників вже у 400 містах по всьому світу.

Анастасія Кірсань

Поделиться:

Добавить комментарий

© 2017 - 2020 Новости Запорожья и области. Лента свежих Запорожских новостей – AngolenkoNews